WWW.DERMATOESTETIKA.CZ  

Rázová vlna AWT

Nová metoda neinvazivní bezbolestné redukce tukové tkáně a celulitidy!

Celulitida – boj za hladkou kůži

Celulitida se stala důležitým tématem a má významný dopad na kvalitu života a osobní spokojenost. Typická struktura slupky pomeranče na kůži postihuje 80% žen.

Celulitida se objevuje na stehnech, hýždích a vnitřní straně paží. Vazivová tkáň je měkká, elastická, tvořená síťovitě propletenými kolagenními vlákny umožňujícími protažení kůže během těhotenství. Nerovnováha mezi tvorbou tuků a rozkládáním tuků uvnitř buněk vede k formování velkých tukových buněk typických pro celulitidu vytvářejících na kůži důlkovitý vzhled.


fat deposits with without cellulite

AWT – úspěšná terapie celulitidy s viditelným a dlouhotrvajícím výsledkem

Terapie Akustickou Vlnou (Acoustic Wave Therapy) označovaná zkratkou AWT je moderní, vysoce účinná metoda aplikace akustické vlny na postižené oblasti těla. Akustická vlna se užívá v medicíně s velkým úspěchem od roku 1980 pro rozbíjení ledvinových kamenů a od roku 1990 pro léčení bolesti šlach a svalů.

V estetické medicíně se AWT objevila v roce 2007. Kromě celulitidy se používá i na strie, vypnutí svalové a vazivové tkáně a zmenšení obvodu ošetřovaných oblastí. Tato pokroková metoda je využívána rostoucím počtem žen jako preventivní zákrok omezující náchylnost k celulitidě nebo pro odstranění či omezení viditelných příznaků celulitidy.

AWT dnes představuje úspěšný recept proti celulitidě užívaný celosvětově ve více než 600 centrech.


průběh terapie

Měřitelné a viditelné výsledky

Studie provedené ve Švýcarsku, Německu a USA ukázaly 90% zlepšení pružnosti kůže u ošetřených žen. Pacientky účastnící se studie byly s výsledky AWT velmi spokojené.

Průběh ošetření

Na ošetřovanou oblast se nanese ultrazvukový gel pro snadný průnik akustických vln do tkáně bez ztráty energie. Oblast se přejíždí AWT aplikátorem, který "nastřílí" 1 až 4 tisíce pulsů v závislosti na typu a velikosti ošetřované oblasti. Zákrok je zcela bezbolestný a trvá 20 až 30 minut. Celková délka léčby je 6 až 10 zákroků s intervalem 3 až 4 dnů mezi jednotlivými zákroky.

AWT by měla být doprovázena fyzickým cvičením, nízkotučnou dietou a 2 až 3 litry tekutin denně pro zajištění vyloučení odpadních produktů z tkáně.

AWT není omezena věkem pacienta, zlepšuje postavu, zmenšuje obvod ošetřovaných oblastí těla a pomáhá kůži znovu získat svoji přirozenou pružnost a pevnost.

AWT přístroj D-ACTOR 200 vyrábí švýcarská firma STORZ MEDICAL

Výsledky ošetření

ošetření paží - stav před a po 6 sezeních

ošetření nohou - stav před

ošetření nohou - stav po 6 sezeních

ošetření pozadí - stav před

ošetření pozadí - stav po 3 a 6 sezeních
 


salon dermatoestetiky

Nabídka

© 2008 všechna práva vyhrazena salon dermatoestetiky, Nerudova 768, 431 11 Jirkov